Rozkład Jazdy PKS - Kudowa Zdrój ul. 1 Maja 

MIEJSCOWOŚĆ 
ODJAZDY 
GORZÓW WLKP.
08:10 P
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, ZIELONĄ GÓRĘ
KIELCE
09:40 DP#3
przez: KŁODZKO, PRUDNIK, GLIWICE, KATOWICE
KŁODZKO
06:25 SM
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICA ZDR.
06:30 HF
07:00 S
08:30 L
09:20 Fn
12:30 IAn
13:15 S
13:50 CN
14:15 Fn
14:50 S
15:00 6L
15:30 F
16:30 Fm
16:30 CLm
18:15 Nn
20:10 Ln
KŁODZKO
05:25 Sj
przez: LEWIN KŁODZKI, DUSZNIKI ZDR., POLANICĘ ZDR., STARY WIELISŁAW
ŁÓDŹ
10:45 LxP
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, SIERADZ
MIĘDZYGÓRZE
08:30 L
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICĘ ZDR., KŁODZKO, BYSTRZYCA KŁ.
NACHOD
09:00 IAn
18:48 ID#2
PRAGA
13:04 ID#2
przez: NACHOD, HRADEC KRALOWE
STRONIE ŚL.
16:30 Fm
16:30 CLm
przez: LEWIN KŁ., POLANICĘ ZDRÓJ, KŁODZKO, LĄDEK ZDRÓJ
WAŁBRZYCH
07:00 P
przez: KŁODZKO, NOWA RUDA, GŁUSZYCA
11:30 D
WARSZAWA
08:40 UP
przez: WROCŁAW, KĘPNO
WROCŁAW
05:00 LP
przez: KŁODZKO, ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
06:25 ID#2
08:10 P
08:40 UP
10:20 FP
10:20 CDP
10:45 LxP
11:02 ID#2
13:20 ID#2
14:35 NYgP
16:40 UP
18:30 UmP
20:45 DP
ZAKOPANE
06:10 Pk
przez: KŁODZKO, OPOLE, KATOWICE, WADOWICE
07:00 P
przez: KŁODZKO, WAŁBRZYCH, LEGNICĘ, GŁOGÓW

Please Install The Flash Player

Wyszukiwarka połączeń Tabliczki przystankowe gry Herb Kudowa Zdrój Pogoda Kudowa Zdrój rozkład jazdy PKS kudowa zdrój oraz CDS Nachod zdjęcia kudowa kontakt kudowa mapa kudowa wyniki lotto kursy walut
ZIELONA GÓRA
O Z N A C Z E N I A
NOCLEGI
REGULAMIN 1. Serwis kudowa-info.pl informuje tylko o rozkładach jazdy z Kudowy Zdroju z ulicy 1-go Maja do wybranych miejscowości. 2. Serwis kudowa-info.pl nie ponosi odpowiedzialności za rozkład jazdy autobusów oraz niezrealizowane połączenia Polskie i zagraniczne. 3. Rozkład jazdy jest aktualizowany w miarę możliwości co miesiąc czasu.
PKS KŁODZKO tel. 74 867 32 61

Pogoda

Rozkład jazdy

PKS i CDS Nachod

Dane geograficzne

i mapa okolicy

Galeria zdjęć

Kontakt

Wyniki LOTTO

Kursy walut

Ciekawostki z Polski i ze Świata...

Gry

rozkład jazdy PKS kudowa zdrój oraz CDS Nachod