Please Install The Flash Player

Rozkład Jazdy PKS - Kudowa Zdrój ul. 1 Maja 

MIEJSCOWOŚĆ 
ODJAZDY 
GORZÓW WLKP.
08:10 P
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, ZIELONĄ GÓRĘ
KIELCE
09:40 DP#3
przez: KŁODZKO, PRUDNIK, GLIWICE, KATOWICE
KŁODZKO
06:25 SM
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICA ZDR.
06:30 HF
07:00 S
08:30 L
09:20 Fn
12:30 IAn
13:15 S
13:50 CN
14:15 Fn
14:50 S
15:00 6L
15:30 F
16:30 Fm
16:30 CLm
18:15 Nn
20:10 Ln
KŁODZKO
05:25 Sj
przez: LEWIN KŁODZKI, DUSZNIKI ZDR., POLANICĘ ZDR., STARY WIELISŁAW
ŁÓDŹ
10:45 LxP
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, SIERADZ
MIĘDZYGÓRZE
08:30 L
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICĘ ZDR., KŁODZKO, BYSTRZYCA KŁ.
NACHOD
09:00 IAn
18:48 ID#2
PRAGA
13:04 ID#2
przez: NACHOD, HRADEC KRALOWE
STRONIE ŚL.
16:30 Fm
16:30 CLm
przez: LEWIN KŁ., POLANICĘ ZDRÓJ, KŁODZKO, LĄDEK ZDRÓJ
WAŁBRZYCH
07:00 P
przez: KŁODZKO, NOWA RUDA, GŁUSZYCA
11:30 D
WARSZAWA
08:40 UP
przez: WROCŁAW, KĘPNO
WROCŁAW
05:00 LP
przez: KŁODZKO, ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
06:25 ID#2
08:10 P
08:40 UP
10:20 FP
10:20 CDP
10:45 LxP
11:02 ID#2
13:20 ID#2
14:35 NYgP
16:40 UP
18:30 UmP
20:45 DP
ZAKOPANE
06:10 Pk
przez: KŁODZKO, OPOLE, KATOWICE, WADOWICE
07:00 P
przez: KŁODZKO, WAŁBRZYCH, LEGNICĘ, GŁOGÓW
Wyszukiwarka połączeń Tabliczki przystankowe Herb Kudowa Zdrój
ZIELONA GÓRA
O Z N A C Z E N I A
NOCLEGI
REGULAMIN 1. Serwis kudowa-info.pl informuje tylko o rozkładach jazdy z Kudowy Zdroju z ulicy 1-go Maja do wybranych miejscowości. 2. Serwis kudowa-info.pl nie ponosi odpowiedzialności za rozkład jazdy autobusów oraz niezrealizowane połączenia Polskie i zagraniczne. 3. Rozkład jazdy jest aktualizowany w miarę możliwości co miesiąc czasu.
PKS KŁODZKO tel. 74 867 32 61

Ciekawostki z Polski i ze Świata...

gry

Pogoda

Rozkład jazdy

PKS i CDS Nachod

Dane geograficzne

i mapa okolicy

Galeria zdjęć

Kontakt

pogoda kudowa zdrój Rozkład jazdy PKS kudowa zdrój zdjęcia kudowa kontakt mapa kudowa wyniki lotto kursy walut

Wyniki LOTTO

Kursy walut

Gry

Rozkład jazdy

PKP

PKP

INFORMACJE

Strona główna Historia miasta Atrakcje turystyczne Noclegi Gastronomia Biura podróży Transport Rehabilitacja i zdrowie Firmy Ogłoszenia Kontakt DIETETYK I DORADCA ŻYWIENIOWY       tel. (+48)607 635 577 Rozkład jazdy PKS kudowa zdrój