Please Install The Flash Player

Rozkład Jazdy PKS - Kudowa Zdrój ul. 1 Maja 

MIEJSCOWOŚĆ 
ODJAZDY 
GORZÓW WLKP.
08:10 P
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, ZIELONĄ GÓRĘ
KIELCE
09:40 DP#3
przez: KŁODZKO, PRUDNIK, GLIWICE, KATOWICE
KŁODZKO
06:25 SM
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICA ZDR.
06:30 HF
07:00 S
08:30 L
09:20 Fn
12:30 IAn
13:10 S
13:50 CN
14:10 Fn
14:50 S
15:00 6L
15:30 F
16:30 Fm
16:30 CLm
18:15 Nn
20:20 Ln
KŁODZKO
06:20 S
przez: LEWIN KŁODZKI, DUSZNIKI ZDR., POLANICĘ ZDR.
ŁÓDŹ
10:45 LxP
przez: KŁODZKO, WROCŁAW, SIERADZ
MIĘDZYGÓRZE
08:30 L
przez: LEWIN KŁODZKI, POLANICĘ ZDR., KŁODZKO, BYSTRZYCA KŁ.
NACHOD
09:00 IAn
PRAGA
13:04 ID#2
przez: NACHOD, HRADEC KRALOWE
STRONIE ŚL.
16:30 Cdm
przez: LEWIN KŁ., POLANICĘ ZDRÓJ, KŁODZKO, LĄDEK ZDRÓJ
WAŁBRZYCH
07:00 P
przez: KŁODZKO, NOWA RUDA, GŁUSZYCA
11:30 D
WARSZAWA
08:35 UP
przez: WROCŁAW, KĘPNO
WROCŁAW
04:40 LP
przez: KŁODZKO, ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
06:25 ID#2
08:10 P
08:40 UP
10:20 FP
09:55 CDP
10:45 LxP
11:02 ID#2
13:20 ID#2
14:35 NYgP
16:40 UP
18:30 UmP
ZAKOPANE
06:10 Pk
przez: KŁODZKO, OPOLE, KATOWICE, WADOWICE
07:00 P
przez: KŁODZKO, WAŁBRZYCH, LEGNICĘ, GŁOGÓW
Wyszukiwarka połączeń Tabliczki przystankowe Herb Kudowa Zdrój
ZIELONA GÓRA
O Z N A C Z E N I A
NOCLEGI

REGULAMIN

1. Serwis kudowa-info.pl informuje tylko o rozkładach jazdy z Kudowy Zdroju z ulicy 1-go Maja do wybranych miejscowości. 2. Serwis kudowa-info.pl nie ponosi odpowiedzialności za rozkład jazdy autobusów oraz niezrealizowane połączenia Polskie i zagraniczne. 3. Rozkład jazdy jest aktualizowany w miarę możliwości co miesiąc czasu.

PKS KŁODZKO

tel. 74 867 32 61

Ciekawostki z Polski i ze Świata...

gry gry

Pogoda

Rozkład jazdy

PKS i CDS Nachod

Dane geograficzne

i mapa okolicy

Galeria zdjęć

Kontakt

pogoda kudowa zdrój pogoda kudowa zdrój Rozkład jazdy PKS kudowa zdrój Rozkład jazdy PKS kudowa zdrój zdjęcia kudowa zdjęcia kudowa kontakt kontakt mapa kudowa mapa kudowa wyniki lotto wyniki lotto kursy walut kursy walut

Wyniki LOTTO

Kursy walut

Gry

Rozkład jazdy

PKP

PKP PKP

INFORMACJE

DIETETYK I DORADCA ŻYWIENIOWY       tel. (+48)607 635 577

Aktualizacja sierpień 2015

znajdź nas na FB